Menu

JRCC s.r.o.

je společnost združující veškeré aktivity Jamese Riesse. Díky vlastním zdrojům, znalosti evropského trhu a za pomoci investorů dále investuje do projektů, které sama vytváří. Zde jsme schopni zajistit investorům 7% p.a. zhodnocení, při 100% krytí nemovitostí. 

Kdo jsem a co dělám? Jmenuji se James Riess

Můj první ''business'' jsem začal v brzkém mládí, šlo o fotografování. Poté jsem vyzkoušel hned několik prací, než jsem založil svou oficiálně první firmu. Nejspíš jsem ani netušil, že se v 19 letech budu uvazovat ke kontraktu za 40 milionů korun. S kolegou jsme byli velmi mladí, ale hladoví a ochotní riskovat vše. Vyplatilo se a firmu jsme v roce 2013 úspěšně prodali.

Dnes podnikám v několika segmentech. Řídím svou globální fotobanku energepic.com, jejíž fotky najdete např. na Forbes.cz, Patří mi společnost I-elektrisch s.r.o. provozující činnosti napříč evropou také její podznačka Ieklima.cz. A přes moji společnost JRCC s.r.o. dále investuji do zajímavých projektů, které vytvářím. 

Autor: James Riess

Kdo že to vlastně je James Riess?

Muž z malého města na jižní Moravě, který má rád výzvy a bere život takový, jaký je. Zajímá se o nové inovativní projekty, ve volném čase rád cvičí, baví ho cestovat, vyměnovat si zkušenosti s druhými lidmi. A dojem na něj uděláte kvalitním výhledem, ať už je odkudkoli.

Autor: Petra Vajová (BusinessAnimals.cz)


James Riess