Menu

Mobilní aplikace, které vám šetří čas a peníze 

Toto doporučení se netýká toho, jak šetřit, spíš vám řekne, kde nakupovat tak, aby to pro vás bylo možná co nejvýhodnější a i vám to šetřilo čas.

Zautomatizujte si život co nejvíce je to možné, neztrácejte čas zbytečnými rozhodnutími, které vás stojí energii. Tuto energii můžete totiž využít uplně někde jinde a efektivněji. 

Stravování – online nákupy

Já doporučuju si jídlo objednávat na rohlik.cz. Díky Tomáši Čuprovi, který založil tuto společnost, máme dnes velkou výhodu v tom, že nemusíme běhat do přelidněných supermarketů, čekat u pokladen a trápit se cestou z těchto obchodů přes ucpané město. Stačí přijít z práce a doma vás už čeká nákup. A když to jde, objednáte ho v práci, když šéf nekouká. 

Na dovolenou – letenky

kiwi.com a ubytování Airbnb.com, například do Los Angels za 14 500 Kč na 10 dnů letenka + ubytování, když chcete někam cestovat, rozhodně to naplánujte. Nejen že vám to ušetří peníze, ale rozhodně si to víc užijete, a ušetříte tak spoustu času a nervů s hledáním např. oblíbené pláže.

Nákupy oblečení apod.

Každý neustále něco potřebujeme, pokud to budete nakupovat na Amazon.com, nejen že se dostanete na skvělou cenu za jakýkoli produkt, ale díky jejich nové službě, kdy si objednáte 10 párů bot, doma si je vyzkoušíte a ty, které nechcete, pošlete zpět, šetříte velkou spoustu času. Který byste zase strávili cestou do obchodních center čekáním u pokladen a rozhodně by vás to stálo daleko víc. Obchody v centrech mají podstatně větší náklady a nemají prostor se dostat na takové ceny. 

Myslete na to, že v kamenných obchodech a na pobočkách cestovních agentur v nákupních centrech bude vždy všechno dražší. Šetřete své peníze každý den! Pokud budete schopní si jednou za měsíc porovnat vaše online a offline nákupy, rozhodně poznáte rozdíl na vašem bankovním účtu. 

Online je to levnější.

Autor: James Riess 

Na koho si dát všeobecně v byznysu pozor? Na ty, co vám slibují za málo hodně
Základní pravidla podnikání podle Jamese Riesse
Strategie reálného konce? Musíte si umět představit reálný konec hry. Naučit se předvídat