Menu

Jak vydělávat nákupem domén na internetu? 

Je to byznys? Dá se na tom něco vydělat? Ano, ale musíte vědět, co kupovat a dnes to chce u toho přemýšlet hodně dopředu. Velká spousta jmen je totiž již zabrána.

Rozhodně na to potřebujete kapitál, ale ke kterému podnikání ne? Domény budete muset držet klidně i 5 let, než je prodáte. Jak se lidé dozví, že je doména na prodej? Stačí na každé doméně mít banner s kontaktem a minimální cenou, za kterou jste ochotni ji prodat.

Uvedu příklad, jak by toto přemýšlení dopředu mělo vypadat. A jak dobře nakoupit.

Například před pár lety se velmi rozmohly 3D tiskárny, v posledních pár letech si hrají s myšlenkou tisknout ve větším a nejlépe zrovna domy. Ano, slyšíte dobře, budoucnost je v tom vytisknout pro běžnou rodinu dům za 24 hodin. Někomu se to už daří. A v roce 2018 by měl být hotov první model, který bude vstupovat na trh do běžného prodeje a bude si ho tak moci koupit každá majetnější stavební firma nebo jednotlivec. Jelikož to bude velmi jednoduché na obsluhu, bude vznikat velká spousta nových firem, které se tomu budou věnovat. A budou chtít na internetu dát vědět o tom, že právě oni dělají 3D tisk domů. Takže domény tipu 3Dhouse.com printhouse.com a mnoho podobných by mohlo jít na dračku. 

Rozhodně si jde hrát se spoustou zajímavých myšlenek, tak co napadlo koupit vás?

Rozhodně mi napište, budu se těšit na vaše e-maily s nápady. 

Autor: James Riess

Na koho si dát všeobecně v byznysu pozor? Na ty, co vám slibují za málo hodně
Základní pravidla podnikání podle Jamese Riesse
Strategie reálného konce? Musíte si umět představit reálný konec hry. Naučit se předvídat